Zachodnie Centrum Medyczne w Krośnie Odrzańskim członkiem Polskiej Federacji Szpitali

Miło jest nam poinformować Państwa, że Zachodnie Centrum Medyczne w Krośnie Odrzańskim zostało członkiem Polskiej Federacji Szpitali.

Polska Federacja Szpitali (PFSz) jest ogólnopolską organizacją pracodawców zrzeszającą szpitale niezależnie od ich struktury własnościowej, wielkości, czy modelu działania.

PFSz została założona w 2011 roku. Dziś należy do niej ponad 210 szpitali z obszaru całego kraju. w tym także lokalne związki szpitali.

Głównym celem Federacji jest poprawa warunków działania szpitali. PFSz działa na rzecz lepszego finansowania szpitali, wzrostu znaczenia kadry zarządzającej szpitalami, bezpieczeństwa pacjentów oraz pracowników szpitali, a także na rzecz jakości, dobrych praktyk zarządzania, edukacji oraz dobrego ustawodawstwa.

PFSz reprezentuje polskie szpitale na forum krajowym, a także międzynarodowym.

Należy do Europejskiej Federacji Szpitali HOPE, która zrzesza ponad 80% zasobów szpitalnych w Unii Europejskiej.

Miejmy nadzieję, że na tej współpracy skorzystają wszyscy, a w szczególności pacjenci.

Pozostaw odpowiedź

Twój email nie bedzie publikowany.